LVRU
Meklēt visā veikalā  
PREČU KATEGORIJAS
JAUNUMS
Forma vannas bumbām 1 gab/ 4 cm
Forma vannas bumbām 1 gab/ 4 cm
Izgatavota no alumīnija Forma ir vairākkārt lietojama. Neaizmirstiet pievienot piemērotu aromātu! Lai izdodas! DIAMETRS: 4 cm
3.00 €
KONTAKTI
Tālr. +371 27677680 (zvanīt veikala darba laikā)
e-pasts: [email protected]
Veikals: www.la-vender.lv

 

Veikala  La- Vender aromterapija darba laiks:

 P. no 10.00 - 16.00
O. no 10.00 - 16.00
T. no 10.00 - 16.00
C. no 10.00 - 16.00
P. no 10.00 - 16.00
S. Slēgts
Sv. Slēgts


Pasūtījumu pieņemšana internetveikalā bez brīvdienām!
PREČU PIEGĀDES NOSACĪJUMI

Pasūtījuma kārtība:

 
1.Izvēlieties preces internetveikalā, spiediet "info" - parādīsies preces apraksts, tad spiediet "grozā", ja vēlaties preci pirkt. Prece parādīsies Jūsu pirkuma grozā. Ja vēlaties pirkt vairākas vienādas preces , spiediet "pievienot".
Tā turpiniet kamēr pirkuma grozā ievietosiet visas sev vēlamās preces.
Tad izvēlieties piegādes veidu (ar OMNIVA pakomātu vai kurjera starpniecību), kā arī norādiet apmaksas veidu (sūtījumiem ar piegādi iespējama apmaksa tikai ar pārskaitījumu) un spiediet "pirkt".

2. Aizpildiet visu nepieciešamo informāciju par sevi, pārbaudiet uzrakstītās kontaktinformācijas pareizību.  Uzmanību - ja izvēlējāties OMNIVA pakomāta piegādi, tad lauciņā "Komentāri" ierakstiet sev vēlamo pakomātu saņemšanas vietas nosaukumu. OMNIVA pakomātu atrašanās vietas skatīt te: https://www.omniva.lv/privats/adreses 
Un pēc tam spiediet "pasūtīt".

3. Jūs saņemsiet automātisku pasūtījuma apstiprinājumu.

Pirmais e-pasts par pasūtījuma apstiprinājumu atnāks automātiski un tas nozīmē, ka arī mēs esam saņēmuši Jūsu pasūtījumu. Lūdzu sagaidiet otru e-pastu vai  mūsu zvanu, kas apstiprinās, ka visas preces ir pieejamas, kā arī saņemsiet rēķinu apmaksai ( 2- 4 stundu laikā, darba dienā) Ja pasūtījums ir nosūtīts pēc 16.00 , tad mūsu apstiprinājumu un rēķinu apmaksai saņemsiet nākošajā darba dienā.

PĀRLIECINIETIES, KA E-PASTA ADRESE UZRAKSTĪTA BEZ KĻŪDĀM. KĻŪDAINA E-PASTA GADĪJUMĀ AUTOMĀTISKO APSTIPRINĀJUMU NESAŅEMSIET, KĀ ARĪ NEVARĒSIM NOSŪTĪT RĒĶINU. TIKPAT SVARĪGS IR KOREKTI NORĀDĪTS TELEFONA NUMURS - LAI MĒS AR JUMS VARĒTU SAZINĀTIES, KĀ ARĪ TAS IR SVARĪGI PIEGĀDES VEIKŠANAI.
4. Noteikti norādiet savu tālruni, lai mēs varam  nepieciešamības gadījumā ar Jums sazināties.
Pārliecinieties, ka tālruņa numurs un e-pasts norādīts pareizi. Ja kļūdaini uzrakstīts e-pasts- automātisko apstiprinājumu nesaņemsiet.

5. Apmaksa ar pārskaitījumu, izmantojot Jūsu internetbanku.
PIEGĀDES


PIEGĀDE AR OMNIVA PAKOMĀTU ( TIKAI AR PĀRSKAITĪJUMU)
 
 
Piegāde pasūtījumam līdz 45 EUR maksā 2,99 EUR ( pasūtījums tiek nogādāts Jums ērtākajā OMNIVA pakomātā Jūsu pilsētā).
Pasūtījumiem virs 45 EUR piegāde ar OMNIVA bez maksas.

OMNIVA pakomātu izvietojuma plānu lūdzu skatiet mājas lapā 
https://www.omniva.lv/privats/adreses 
 sadaļā KARTE.
PASŪTĪJUMS TIKS IZSŪTĪTS TIKAI PĒC APMAKSAS SAŅEMŠANAS 1 - 2  DARBA DIENU LAIKĀ. Pasūtījumu saņemšanas laiks 2 - 3 dienas (svētku laikos un gada nogalē piegāde var kavēties).

OMNIVA pakomātu priekšrocības - pasūtījumu varēsiet izņemt jebkurā Jums ērtā laikā bez stāvēšanas rindā. Pakomātu termināļi - lieli skapji, atrodas visās Latvijas pilsētās pie tirdzniecības centriem.


PIEGĀDE AR KURJERU Latvijā ( TIKAI AR PĀRSKAITĪJUMU )

Piegāde pasūtījumam AR KURJERU maksā 10,00 EUR - pasūtījums tiek piegādāts Jūsu norādītajā adresē 1 - 2 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas. Apmaksa ar pārskaitījumu. Kurjerdienests pasūtījumus piegādā TIKAI darba dienās no 8.00 - 17.00 uz norādīto adresi. Piegādes dienā kurjeram Jūs jāvar sazvanīt.PREČU GARANTIJA

1. Preču garantiju nodrošina ražotājs.
2. Ja pircēju neapmierina iegādātas preces kvalitāte, tad ir iespēja to atdot pārdevējam, Skat. Atteikuma tiesības.PREČU ATPAKAĻ SŪTĪŠANA
 Atteikuma tiesības

1. Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un atteikties no pasūtītās preces 14 kalendāro dienu laikā no pasūtītās preces saņemšanas dienas saskaņā ar likumdošanā noteikto distances tirdzniecības līgumu.
2. Atteikuma tiesības varat izmantot tad, ja iepakojums nav atvērts, nav bojāts un neesat sākuši lietot preci.
3. Prece Jums ir jānogādā uz mūsu biroju kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu.
4. Mēs jums atmaksāsim preču pirkuma summu pēc iespējas īsākā laikā. 
Precīzāk ar patērētāja atteikuma tiesībām jūs
varat iepazīties šeit: 
http://www.likumi.lv/doc.php?id=23309 12. pants. Atteikuma tiesības.
5. Atteikuma tiesības nedarbojas uz sekojošiem produktiem: ēteriskās eļļas, bāzes eļļas, masāžas eļļas, kosmētika, higiēnas precēm. Tāpat atteikuma tiesības nedarbosies, ja konkrēto preci pasūtam Jums Jūsu pieprasītajā daudzumā (ja vien tā nav bojāta) vai personalizējam.
6. Jums ir tiesības pārbaudīt preces īpašības tiktāl, cik būtu  iespējams parastā veikalā.
7. Atteikuma veidlapu pieprasiet rakstot uz e-pastu: [email protected] vai arī to variet aizpildīt uz vietas veikalā, atnesot atgriezto preci un pirkumu apliecinošu dokumentu.
8. Atpakaļ sūtīšanas izmaksas sedz pircējs. 

 Bojātas vai nepareizi piegādātas preces atpakaļ sūtīšana

1. Saņemot pasūtījumu pasta nodaļā, lūdzam rūpīgi pārliecināties, vai sūtījuma ārējais iepakojums nav bojāts vai atvērts. Ja redzat kādus bojājumus, tad informējiet par to pasta nodaļas darbinieku un noformējiet pretenziju. Jums ir tiesības šādu sūtījumu nepieņemt. Sazinieties ar mums un informējiet par situāciju. 
2. Gadījumā, ja esam Jums  nosūtījuši nepareizu preci, pirms preces nosūtīšanas mums atpakaļ, lūdzam informēt par šo situāciju. Piegādes izmaksas kompensēsim, ja uzrādīsiet čeku par pasta pakalpojumu izmantošanu.

Ja Jums ir papildus jautājumi par piegādi, pasūtījuma veikšanu vai par jebkuru preci - rakstiet [email protected]  vai  zvaniet veikala darba laikā -  tālr.  27677680 . 

Novēlam patīkamu iepirkšanos!

Ar cieņu,
La Vender